Opinie pacjentów

Dodaj nowe ogłoszenie

 
 
 
 
 
 
 

Fields marked with * are required.
Your E-mail address won't be published.
It's possible that your entry will only be visible in the guestbook after we reviewed it.
We reserve the right to edit, delete, or not publish entries.
33 wpisy.
Lucyna Lucyna napisał/a 29 maja 2015 o 08:54:
Pozbyłam się boleriozy!!! To cud. Dziękuję dr Stasiakowi i miłym Paniom za stworzenie takiego miejsca które daje nadzieję na wyleczenie tej okropnej i uciążliwej w skutkach choroby.Informację kieruję do niedowiarków - skorzystajcie z szansy wyleczenia swoich dolegliwości. Biorezonans działa!!! Można wyleczyć boleriozę i inne dokuczliwe schorzenia. Pozdrawiam wszystkich sceptyków.
Aleksandra Krzywa Aleksandra Krzywa napisał/a 4 czerwca 2014 o 12:48:
Podobno nie ma naukowych badań potwierdzających skuteczność biorezonansu.
Dawid Dawid napisał/a 14 lutego 2014 o 15:08:
Wreszcie po 5 miesiącach wyleczyłem się z neuroboreliozy. Podziękowania należą się dr. Stasiakowi za pomoc w pozbyciu się choroby oraz panią za miłą obsługę. Trzeba wierzyć, że niemożliwe staje się możliwe!
Urszula Urszula z paulka napisał/a 29 lipca 2013 o 09:26:
Ja trafiłam do gabinetu Biorezonansu wraz z całą moją rodziną .Terapia trwała cztery miesiące po czym wszyscy odczuliśmy dużą poprawę .Mój synek miał duże problemy z alergią i słabą odpornością ,teraz czuje się całkiem dobrze a wyniki badań znacznie się poprawiły .Wszyscy jesteśmy zadowoleni i dziękujemy panu doktorowi Stasiakowi i miłym panią z gabinetu .
Bogdan Bogdan z Śleziona napisał/a 3 lutego 2013 o 16:47:
Swoje wizyty u dr. Stasiaka rozpoczęliśmy pół roku temu.
Początkowo nieco bez wiary i przekonania, ale z nadzieją, dwa razy w tygodniu pokonywaliśmy trasę 80 km. Dziś po tych kilku miesiącach świętujemy zwycięstwo z chorobą. Wyniki badań mówią same za siebie-pokonaliśmy boleriozę bez antybiotyków i innych destrukcyjnych leków.
Dr.Stasiakowi oraz całemu zespołowi-Pani Adrianie oraz Pani Elżbiecie dziękujemy nie tylko za to zdrowie dziś, które mamy nadzieję da mi siły na kolejne lata, ale również za przesympatyczne przyjęcie podczas każdej wizyty.

Śleziona Bogdan
janusz janusz napisał/a 25 lipca 2012 o 11:31:
19.08.2011 rozpocząłem leczenie u lekarza Jerzego Stasiaka na boreliozę .Nie będę się rozpisywał to po prostu działa
Zastosowałem się do jego zaleceń i wszystko się udało badanie krwi z dnia 13.07.2012 to potwierdziło.
Dziękuję całemu personelowi . Niech was Bóg wspiera w tym co robicie.
Janusz
H. H. z W. napisał/a 21 kwietnia 2012 o 16:03:
Może terapia jest i dobra na różne wirusy, bakterie, grzyby. Ale niestety na choroby autoimmunologiczne nie działa.
Joanna P. Joanna P. napisał/a 8 marca 2012 o 12:49:
Do Biorezonansu trafiłam w stanie opłakanym, w połowie września 2012r.( ogromne duszności, nigdy nie zdiagnozowana przez lekarzy astma alergiczna, bóle stawów, bardzo częste anginy, grypy, w tym żołądkowe (czasami 4 razy w różnych porach roku) przez ok 5 lat przeszłam wszystkie szczeble leczenia medycyną konwencjonalną - NFZ ( podstawowa, specjalistyczna, przych. wojewódzka, wizyty prywatne). Znaczącej poprawy niestety nie było. Skorzystałam z pomocy medycyny alternatywnej: bioterapia, homeopatia BSM. NIC. Medycyna chińska - 2 lekarzy - znikoma poprawa. Wszystkie wyniki badań , łącznie z badaniem za pomocą aparatu pod nazwą "oberon" - prawidłowe. Ataki duszności były coraz częstsze, długotrwałe i dokuczliwe. Do godz. 3 00 nad ranem przebywałam na powietrzu - rano do pracy. To naprawdę stało się trudne do zniesienia. Aż wreszcie natknęłam się na ogłoszenie Biorezonansu i zapaliło się dla mnie światełko w tunelu. Znalazłam się w innym świecie. Wreszcie znaleziono przyczyny moich dolegliwości. A było ich ok. 50, w tym grzyby, bakterie, wirusy, pasożyty. Moja terapia trwała ponad 5 miesięcy. Zastosowałam się do wszystkich zaleceń Pana Dr. Stasiaka, mogąc zawsze liczyć na wsparcie i "pomoc w zrozumieniu" całego CUDOWNEGO PERSONELU BIOREZONANSU, za co będę wdzięczna do końca mojego życia. Jeszcze raz BARDZO BARDZO BARDZO DZIĘKUJĘ. Gorąco polecam.
J.S. J.S. napisał/a 6 września 2011 o 09:22:
Serdeczne Podziękowanie dla Pana J.Stasiaka i Pań asystentek za umożliwienie leczenia w Przychodni BIOREZONANSU.
W sierpniu 2010r. stwierdzono w moim organizmie wirusa HCV typu C. Rozpocząłem leczenie szpitalne przygotowując się do leczenia interferonem. Leczenie interfonem miałem rozpocząć w lutym 2011r. Przez przypadek dowiedziałem się o nowatorskim leczeniu falami elektromagnetycznymi w poradni Biorezonansu w Tychach. Natychmiast rozpocząłem zabiegi, które trwały 6 miesięcy, przyjąłem 48 zabiegów. Nastąpiło cofnięcie choroby, wirusa nie stwierdzono obyło się bez interferonu. Zachęcam wszystkich do skorzystania z tej formy leczenia jest bezbolesna bez, żadnych skutków ubocznych. Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc.
ewa ewa napisał/a 27 lipca 2011 o 17:36:
Biegałam, latałam od gabinetu do gabinetu, od lekarza do lekarza i na nic się to nie przydało. Leczono mnie sterydami-było coraz gorzej czułam sie żle. Moja choroba jest nieuleczalna w/g niektórych opini lekarzy prasy i internetu. W wieku 30 lat zostałam prawie bez włosów-ŁYSIENIE PLACKOWATE. To dzięki BIORENOZANS wszystko wraca do normy i mogę się cieszyć zdrowiem. DZIĘKUJE I POLECAM!
gf gf z f napisał/a 14 lipca 2011 o 14:25:
Byłam w ciężkim stanie jak dotarłam na Jaskowicką, teraz czuję się świetnie wróciłam do zdrowia nawet chyba nie pamiętam, czy kiedykolwiek się tak wspaniale czułam! lekarze rozkładali ręce nad moją pogłębiającą się anemią i było dużo bezskutecznych badań - nie zawsze przyjemnych! teraz mam świetne wyniki! ważne! wspaniałe pani, które tam pracują!
Artur Artur napisał/a 1 lipca 2011 o 16:04:
Trafiłem do gabinetu jesienią 2010 ze stwierdzoną boreliozą, nie podałem jednak tego faktu podczas diagnostyki. Podczas badania potwierdziła się diagnoza, ale oprócz tego wykryte zostały inne moje dolegliwości, a właściwie drobnoustroje powodujące objawy z którymi wcześniej się zmagałem. Terapia trwała długo, wymagała ścisłej diety (nadal) i co najważniejsze przyniosła pozytywny efekt - zwycięstwo nad boreliozą.
K.H. K.H. napisał/a 9 czerwca 2011 o 13:04:
Jestem dozgonnie wdzięczna mojej mądrej, wspaniałej pani doktor, która mnie tu skierowała oraz całej "załodze" Biorezonansu (z doktorem Stasiakiem na czele), dzięki którym pozbyłam się nie tylko boreliozy ale przy okazji wszystkiego, co mnie od wielu lat gnębiło.
Gorąco polecam terapię całościową. Nie żałuję teraz ani jednej złotówki ani godziny przeznaczonej na te zabiegi bo jest to po prostu cudowny, prosty, bezbolesny i tani sposób na uwolnienie się od wszelkich dolegliwości. No i ta atmosfera, tak odmienna od znanej nam z przychodni!!!

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash